Marketing Usługi

Filmowanie eventów – reklamuj firmę w nowoczesny sposób

Filmowanie eventów, imprez oraz wydarzeń to ogromnie efektywna metoda na wypromowanie naszego biznesu, produktów bądź usług. Profesjonalnie przygotowany klip przykuwa uwagę potencjalnych klientów i doskonale kreuje korzystny wizerunek marki. Obecnie coraz popularniejsze staje się filmowanie targów, konferencji, akcji reklamowych i wszelkich imprez plenerowych lub masowych, a na rynku funkcjonuje dużo doświadczonych firm, które w swojej pracy wykorzystują najwyższej jakości kamery oraz inne urządzenia do produkcji klipów.

Z jakiej przyczyny warto zdecydować się na filmowanie wydarzeń?

Filmowanie wydarzeń i imprez to najlepszy sposób na zarejestrowanie unikatowego nastroju oraz przebiegu danego wydarzenia. Żywiołowo zmontowany klip może przekonać sponsorów do inwestycji w przedsięwzięcie, a widzów – do wzięcia udziału w następnej edycji wydarzenia. Relacja w formie filmu o wiele lepiej dociera do wyobraźni odbiorców niż statyczne materiały reklamowe, foldery czy tradycyjne ulotki. Ten sposób promocji można także użyć online – na portalach społecznościowych czy na stronie internetowej.

Filmy eventowe – zatrudnij ekspertów

Doświadczona i rzetelna ekipa dysponuje specjalistycznym sprzętem, dzięki któremu filmy eventowe przykuwają spojrzenia i są zapamiętywane na długo na długo. Firmy zajmujące się filmowaniem wydarzeń wykorzystują w swojej pracy między innymi wysokiej jakości kamery sportowe, lustrzanki cyfrowe rejestrujące filmy w formacie 4K, stabilizatory obrazu czy drony do filmowania ujęć z lotu ptaka, a to tylko nieznaczny ułamek sprzętu, który gwarantuje znakomitą jakość filmów. Ekipy zajmujące się zawodowo filmowaniem używają też specjalistycznych programów do montażu klipów.