Usługi

Duży bałagan? Skorzystaj z usługi opróżniania piwnic

Wiosna to czas między innymi pomieszczeń gospodarczych, garaży i poddaszy. Chciałbyś zatroszczyć się o ład w swoim domu? Dowiedz się, czemu warto zamówić profesjonalne sprzątanie piwnic oraz mieszkań.

Sprzątanie piwnicy i mieszkania – co wyrzucamy?

Posprzątanie zagraconej piwnicy to niemałe wyzwanie – trzeba wyrzucić nie tylko z zajmujące pomieszczenie zepsute przetwory, niedziałającą elektronikę czy sprzęty, ale też zadbać o wywiezienie wszystkiego do punktu utylizacji. Wyrzucenie niebezpiecznych odpadów do zwykłego kosza niebezpieczne dla środowiska i podlega karze. Mieszkańcy większych miast jak np. Kraków nie muszą sami doprowadzać do porządku domowych piwnic i strychów – działają tam firmy oferujące profesjonalne sprzątanie mieszkań i piwnic. Usługa jest kierowana do ludzi, którzy nie mają ochoty czy też czasu na sortowanie i pakowanie śmieci – wolą, by czynności te wykonali eksperci. Przedsiębiorstwa zajmujące się sprzątaniem piwnic poradzą sobie z rozmaitymi typami śmieci – meblami, odpadami wielkogabarytowymi, niebezpiecznymi, dywanami, elektrośmieciami (sprzęt komputerowy, RTV i AGD), a także odpadami budowlanymi i gruzem.

W jaki sposób przebiega sprzątanie mieszkań oraz piwnic?

Pracownicy przedsiębiorstw zajmujących się sprzątaniem piwnic i mieszkań dojeżdżają do klientów i na miejscu rozprawiają się z bałaganem. Firmy tego typu oferują kompleksowe usługi porządkowe – udostępniają pojemne kontenery oraz worki na odpady, pomagają załadować do nich odpady, wynieść je z pomieszczenia, a następnie przewieźć do właściwego składowiska. Przedsiębiorstwa te dysponują flotą pojazdów dostosowanych do wywozu różnego typu odpadów i są w stanie szybko uporać się z zagraconymi strychami i piwnicami. Koszt usługi jest zwykle zależna od zakresu wykonanych prac.