Usługi

Doradztwo w przetargach. Na czym to polega?

Co powinno się wiedzieć o przetargi doradztwo?

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu stronom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi i podmiotom składającym oferty. Usługa wielokrotnie ma profil kompleksowy i mieści niemalże wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają zarówno podmiotom, które pragną zorganizować przetarg, czyli zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli firmom potrzebującym wystartować w przetargu i złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach zawiera kolejność aspektów. W wypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z warunkami przetargu. Z kolei w wypadku zamawiających może to być całościowe przygotowanie i prowadzenie działania przetargowego, wsparcie w agregacji zamówień, opracowanie procedur i regulaminów czy audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego i ofert, które na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Czemu opłaca się zdecydować się na usługę doradztwa w przetargach?

Kancelarie, jakie specjalizują się konsultingiem w przetargach publicznych, są bezbłędnie przygotowane pod kątem legislacyjnym do zaplanowania, przygotowania i prowadzenia przetargu, a także do stworzenia oferty przetargowej. Mają też obszerne doświadczenie w tej materii, mogą służyć pomocą i radą na każdym etapie postępowania przetargowego.

Nasze dane kontaktowe:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]