Usługi

Czyszczenie grobów

Dowiedz się, kto oferuje sprzątanie grobów Kraków. Zajrzyj tutaj

Zapewne nikt z nas nie chce, by pomniki jego krewnych były zaniedbane. Tymczasem jednak, nie zawsze mamy czas na to, by się nimi zaopiekować, czyszcząc groby jedynie przed najważniejszymi rocznicami. W dzisiejszych czasach jednak nie musimy wcale skazywać ich na niebyt – wystarczy tylko zlecić ich utrzymanie specjalizującej się w tym osobie. Gdzie znaleźć takie usługi? Co dzięki nim zyskamy i ile będą kosztować?

Czyszczenie grobów – jak znaleźć?

Ogłoszenia firm proponujących czyszczenie grobów szybko wyszukamy w internecie – musimy wpisać właściwe słowa w Google. Poza tym, przedsiębiorstwa te często reklamują się również w okolicy nekropolii – kiedy dobrze sprawdzimy tablice z ogłoszeniami, na pewno znajdziemy dobrą dla nas osobę.

Czyszczenie grobów i pozostałe zlecenia

Czyszczenie grobów stanowi tylko jedną z niektórych form pomocy świadczonych przez firmy zajmujące się miejscami spoczynku zmarłych najbliższych. Stawiając na skorzystanie z ich pomocy, możemy liczyć również na odnowę nagrobka, montaż ławeczki na cmentarzu, palenie lampek lub pielęgnację roślin. Możliwe jest zamówienie pojedynczego zlecenia albo skorzystanie z oferty długoterminowej.

Ile zapłacimy za czyszczenie grobów?

Na pytanie o cenę opisywanych zleceń niełatwo jest odpowiedzieć jednoznacznie, bo stawki mogą bardzo różnić się w poszczególnych miastach. W wielu krajowych miejscowościach za czyszczenie grobów zapłacimy jednorazowo około trzydziestu PLN. Dwunastomiesięczna opłata abonamentowa to zaś około 400 zł za jeden grób.

Nasze dane kontaktowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]