Branża budowlana Usługi

Chcesz urządzić wymarzone mieszkanie? Wynajmij architekta wnętrz

Projekty wnętrz Kraków. Dowiedz się, kto je przygotowuje.

Sposób, w jaki prezentują się miejsca, w których żyjemy, ma duży wpływ na nasze samopoczucie. Należy zatem zadbać o to, by pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich stylistyka odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Projektowanie wnętrz nie wydaje się trudne, jednak często okazuje się, że aby wykonać je idealnie, konieczne są fachowe umiejętności. Stawka jest ogromna – idzie wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym przyjdzie nam spędzić kilka albo nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Najlepiej powierzyć to zadanie specjaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Aranżacja wnętrz – kompleksowe projektowanie

Powierzając projektowanie wnętrz architektowi zyskujemy pomoc profesjonalisty na wszelkich fazach projektowania – od budowy nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne oraz ergonomiczne. To wyjątkowo ważne, ponieważ optymalne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni wymaga sporego doświadczenia, które można zdobyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach indywidualnego zlecenia opracowywane są zazwyczaj 3 projekty wnętrz – wykonawczy, koncepcyjny i budowlany.

Nie tylko projekty mieszkań – pozostałe usługi

Działanie architekta wnętrz często nie kończy się wyłącznie na wykonaniu projektów. By jego propozycje zostały zrealizowane, na ogół potrzebny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym nabyciu produktów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami wykańczającymi mieszkanie. Oprócz przygotowania projektów mieszkań, architekt oferuje również pomoc przy wyborze nieruchomości, w kompetentny sposób analizując potencjał inwestycyjny i warunki lokalowe danego domu lub mieszkania.

Nasze dane kontaktowe:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]