catering na imprezy kraków
Usługi

Catering imprezowy – najlepsze napoje, przekąski i dania na eventy

Okres letni obfituje w niesłychanie popularne w ostatnim czasie imprezy plenerowe i pikniki firmowe, ale w zasadzie każdego dnia w rozmaitych miastach w Polsce odbywają się benefisy, bankiety czy sympozja. Wszystkie te eventy muszą mieć należytą oprawę, której integralną częścią jest profesjonalnie przyrządzany i zaserwowany catering. Najlepszym rozwiązaniem jest zakontraktowanie podmiotu oferującego kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Catering na imprezę – postaw na doświadczenie

Zdecydowałeś się już na lokalizację, gdzie zorganizujesz piknik albo masz zamówioną salę na event? Super! W tym momencie jednakże musisz zatroszczyć się o to, aby uczestnicy eventu mieli możliwość zjedzenia pysznych trunków, przekąsek i ciepłych potraw. Miej na uwadze, że na czas istotnych gal w złym tonie jest postawić stoliki z przekąskami gdzieś na uboczu sali i oczekiwać, że uczestnicy obsłużą się sami. Ważna jest cała oprawa – przemyślane rozstawienie stołów, gustowne dekoracje, a także prawidłowe rozłożenie sztućców i zastawy. Uczestnicy wydarzenia z pewnością docenią dodatkowo, jeśli potrawy będą serwować im profesjonalni kelnerzy, a posiłki będą wyglądać na talerzu niczym w topowych restauracjach.

Dlaczego warto korzystać z oferty cateringu na imprezę?

Atutem zamówienia usługi cateringu imprezowego jest bez wątpienia to, iż wynajęty do pomocy zespół nie tylko przyszykuje świetne menu, ale także gruntownie zadba o całą jego oprawę. Potrawy zostaną przywiezione w umówioną lokalizację, załoga firmy cateringowej ustawi oraz nakryje stoły, a później profesjonalni kelnerzy będą obsługiwać gości podczas imprezy. Na życzenie zamawiającego, jeżeli pozwolą na to warunki wynajętej sali, szefowie kuchni mogą uświetnić wydarzenie popisem live cooking, co dla gości może być jedyną szansą, aby obserwować na żywo jak pracują profesjonalni kucharze. Trzeba wybrać firmę cateringową, która działa na rynku od wielu lat i która ma doświadczenie w organizacji i obsłudze różnego typu wydarzeń, zarówno tych niewielkich, jak i liczących kilkaset uczestników. W trakcie ustalania detali zamówienia zasugeruje ona, które napoje, zakąski oraz potrawy świetnie będą pasować w danym przypadku, a w razie konieczności dowiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]