Usługi

Catering biurowy niezbędny na konferencjach i szkoleniach

Potrzebujesz sprawdzić, kto oferuje catering biurowy? Nie zwlekaj! Koniecznie odwiedź lastrada.pl.

Szkolenie, ważne spotkanie biznesowe albo konferencja – każde poważne przedsiębiorstwo prawdopodobnie pewnego dnia stanie przed potrzebą zaplanowania eventu tego rodzaju. Łączy się to z wieloma zadaniami, które przeważnie nie wchodzą w zakres obowiązków wykonywanych przez pracujące tam osoby, jak np. dostarczenie przekąsek oraz napojów dla jego zaproszonych gości. Jeśli na planowanym wydarzeniu ma pojawić się mnóstwo osób, warto zamówić usługę cateringu biurowego.

Catering biurowy – na czym polega ta usługa?

Sympozja oraz warsztaty biznesowe to eventy trwające zwykle po 6-8 godzin, w wielu przypadkach także przez 2-3 następujących po sobie dni. Ich partycypanci dostają ścisły harmonogram wykładów, między którymi wyznaczone są zazwyczaj dwie kwadransowe przerwy, podczas których ciężko jest spożyć pełny posiłek w pobliskiej restauracji. Stąd nieodzowne jest udostępnienie gościom napojów i małych przekąsek, które mogą szybko skonsumować podczas przerwy, a jeśli organizator wyrazi zgodę, również zabrać ze sobą na salę prelekcji. Firmy oferujące usługę cateringu firmowego zajmują się ustawieniem stanowiska z zimnymi i gorącymi napojami, przeważnie z herbatą oraz kawą, a także z małymi przekąskami, które można zjeść bez ryzyka ubrudzenia dłoni i ubrania. W ramach oferty cateringu firmowego dostarczane są również urządzenia do przyrządzania ciepłych napojów.

Planujesz szkolenie? Pamiętaj o bufecie kawowym!

Przerwa kawowa jest niezmiernie potrzebna, daje wszak uczestnikom chwilę odpoczynku po wielu godzinach głębokiego skupienia. Oprócz tego jest to też możliwość rozmowy z pozostałymi gośćmi i przeanalizowania w bardziej hermetycznym gronie tematów poruszanych na spotkaniu. Automat z kawą i słodkimi napojami, który działa w pomieszczeniach socjalnych biurowców, nie ma szans sprostać profesjonalnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy renomowanych konferencji czy płatnych wykładów nie powinni przecież pić z papierowych kubków, gryząc zakupione po drodze w spożywczaku lub samodzielnie zrobione sandwicze. Zamówienie usługi cateringu dla firm podkreśli więc prestiż wydarzenia i jednocześnie pokaże, że jego organizator zatroszczył się także o dobre samopoczucie partycypantów.

Nasze dane kontaktowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]