Logistyka, transport, spedycja Usługi

Auto w dobrych rękach podczas wakacji – parking długoterminowy przy lotnisku

Zainteresowany Kraków lotnisko parking długoterminowy? Skieruj się tu

Wybierasz się na wczasy poza Polskę, a może czeka Cię służbowa podróż na inny kontynent? Zastanawiasz się, co zrobić z samochodem w czasie wyjazdu? Sprawdź, dlaczego zostawienie samochodu na parkingu długoterminowym przy lotnisku w Balicach jest rozsądnym rozwiązaniem.

Długoterminowy parking blisko lotniska – wygoda i bezpieczeństwo

Port lotniczy Kraków-Balice to jedno z większych i najbardziej obleganych lotnisk w Polsce. Osoby, które planują wyjazd za granicę, mogą skorzystać z oferty działającego przez 24 godziny na dobę, długoterminowego parkingu, zlokalizowanego bezpośrednio w pobliżu portu lotniczego. Na miejscu dostępnych jest 450 miejsc parkingowych na utwardzonym gruncie, a bezpieczeństwa pozostawionych samochodów pilnuje monitoring oraz całodobowa ochrona. Cały teren jest zagrodzony a wjazd posiada szlaban, co zapewnia, iż osoby niepowołane nie będą miały możliwości dotarcia do samochodów tam zostawionych. Parking długoterminowy to świetne rozwiązanie dla pasażerów ze sporą ilością bagażu podróżnego, którzy chcą uniknąć noszenia ciężkich walizek w pociągu bądź autobusie.

Parking długoterminowy – czemu warto z niego skorzystać?

Dużą zaletą parkingu przy lotnisku w w Balicach są atrakcyjne ceny oraz dogodna lokalizacja. Miejsce jest położone zaledwie 1000 metrów od portu lotniczego. Panda Parking świadczy również darmowy dowóz pasażerów prosto pod terminal – trwa to tylko 3 minuty i odbywa się przez całą dobę! Rezerwacja miejsca parkingowego jest dostępna online lub przez telefon – ekspresowo i bez problemów, a unieważnienie rezerwacji nie rodzi skutków finansowych. Płatności można zrealizować gotówką (w złotówkach i euro) bądź przelewem bankowym. Innym pozytywem jest także bezprzewodowa sieć WiFi na terenie parkingu, a także możliwość użycia z kompresora i ładowania akumulatora w razie awarii auta. Parking monitorowany przy lotnisku w Balicach zapewnia komfort i bezpieczeństwo pojazdu.

Nasze dane kontaktowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]