Tematyka stron internetowych Usługi

Aktualizacja CMS i wtyczek – o usłudze opieki technicznej WordPress

Zleć aktualizację WordPressa na wpmagus.pl.

WordPress, opracowany przede wszystkim jako oprogramowanie blogowe, ekspresowo stał się niezwykle popularnym systemem zarządzania treścią. Dzięki temu, że jest szybki i bez trudności można przyswoić sobie zasady posługiwania się nim, korzysta się z niego aktualnie do tworzenia sklepów internetowych oraz wielopłaszczyznowych stron firmowych. Jednak ten CMS może być powodem kłopotliwych niespodzianek, dlatego ważną i potrzebną usługą jest aktualizacja WordPressa.

Dlaczego warto polecić opiekę nad stroną www ekspertowi?

Utrzymanie strony www na najnowszej wersji CMS-a jest niewątpliwie istotnym warunkiem jej bezpieczeństwa. W wielu przypadkach jednak przedsiębiorstwa po zaprojektowaniu strony zapominają o cyklicznej instalacji nowych wersji CMS-a bądź aktualizacji wykorzystywanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na zawirusowanie czy ataki hakerów. Prócz tego, mimo że WordPress jest niesłychanie nieskomplikowanym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może wiązać się z niechcianymi kłopotami z prawidłowym działaniem sklepu lub strony. Z tej przyczyny istotne jest, żeby działanie to realizował zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w firmie oddziału IT, rekomenduje się polecić aktualizację WordPressa zewnętrznemu ekspertowi.

Utrzymanie WordPressa – oferta dla przedsiębiorstw i blogerów

Usługa aktualizowania WordPressa to oferta adresowana głównie do użytkowników biznesowych, zarówno niewielkich jak i dużych podmiotów, którym zależy na skutecznym oraz ciągłym działaniu ich strony oraz zabezpieczeniu jej zasobów i baz danych. Oferta ta potrzebna jest także blogerom i freelancerom mającym własne strony. W bazowym pakiecie usługi znajduje się eliminacja skutków infekcji, wykonanie aktualizacji WordPressa i pomoc w przygotowaniu kopii zapasowych. W pakietach rozszerzonych oferowane są także różnego typu monitoringi (np. zmian zawartości, logowań użytkowników oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]