Usługi finansowe

Automatyczne księgowanie faktur – aplikacja dla dużych i małych firm

Kluczowe wiadomości w temacie automatycznej księgowości. Przekonaj się!

Prowadzący własne przedsiębiorstwa cały czas poszukują narzędzi, które pomogą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a w tym samym czasie zredukować czas zarezerwowany na wykonywanie niektórych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania faktur, ale również obsługuje windykację opóźnionych należności.

Co oferuje Flobo – robot do automatycznego księgowania faktur

Automatyczna obsługa należności w aplikacji Flobo możliwa jest za sprawą zintegrowania tego narzędzia z programem fakturowym oraz rachunkiem bankowym firmy. Flobo zbiera informacje o wystawionych fakturach, a następnie kontroluje czy pojawiły się przelewy od kontrahentów. Integracja z serwisem mass collect banku, w którym firma ma rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie konkretnych płatników, gdyż każdy z nich ma przydzielony niepowtarzalny numer rachunku bankowego, na który wpłaca opłaty. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku manualnego księgowania wpłat, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na realizację pozostałych istotnych dla powodzenia firmy działań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko dużych firm, ale także i tych mniejszych, które każdego miesiąca wystawiają zaledwie sto dokumentów księgowych. Flobo ma jeszcze jedną pożyteczną funkcję, niesłychanie wartościową dla tych właścicieli firm, którzy regularnie natrafiają na problemy z opieszałymi klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Flobo – zobacz czy przyda się w twoim biznesie

Nie wiesz czy robot Flobo to praktyczna usługa dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka typów automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł wybrać tę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu księguje należności abonamentowe, tym samym rewelacyjnie sprawdzi się w uczelniach niepublicznych albo językowych, innymi słowy tam, gdzie płaci się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też pensjonaty, hotele, a nawet biura podróży – aplikacja zaksięguje wpłaty od klientów, nie tylko te jednokrotne, ale i dokonywane w określonych transzach. A co z firmami świadczącym różnorodne usługi? Jeśli przedsiębiorstwo za wykonanie usługi wymaga wcześniejszej opłaty, Flobo będzie monitorować wpłaty do klientów i nadawać dalszy bieg wyłącznie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]