designerskie stoły drewniane
Urządzanie domu

Myślisz o nowoczesnej aranżacji kuchni? Zamów designerski stół z litego drewna

Czy umieszczony w kuchni, w jadalni czy w wydzielonej dla niego przestrzeni loftu, stół zawsze pozostanie najważniejszym meblem w mieszkaniu. Zatem wybierając stół powinno się zwrócić uwagę nie tylko na jego atrakcyjny design, ale także jego jakość.

Znaczenie stołu w domu

W pokoju dziennym spędzamy najwięcej wolnego czasu i tam także zazwyczaj się relaksujemy, jednakże to stół w jadalni jest w istocie centralnym miejscem w każdej przestrzeni mieszkalnej. Momenty, które spędza się na wspólnych śniadaniach i obiadach z najbliższymi, mocno przyczyniają się do wzmocnienia więzi rodzinnych i przyjacielskich. Stół jednoczy, ponieważ umożliwia bliskość wielu ludzi na niedużej przestrzeni, co w konsekwencji wyzwala potrzebę komunikacji między członkami rodziny. Wypada zaaranżować dom tak, aby wytyczyć w nim punkt na umieszczenie stołu z dala np. od rozpraszającego uwagę telewizora. Przy takiej aranżacji nie tylko zwykłe posiłki, ale również imprezy bożonarodzeniowe lub urodzinowe pomogą uczestnikom skoncentrować się na tym co w tej momencie jest najistotniejsze, a więc rozmowie z krewnymi i z przyjaciółmi. Liczne badania wykazują ponadto, że jedzenie przy stole pomaga wytworzyć poprawne nawyki żywieniowe także u najmłodszych. Przy stole jemy posiłki wolniej i bez odczuwania stresu, na co korzystny wpływ ma, oczywiście, styczność z bliskimi.

Nowoczesny stół do kuchni z drewna – fenomenalna wytrzymałość

Stół do kuchni lub jadalni musi być wytrzymały. Będzie bowiem codziennie używany, częstokroć nie tylko celem zjedzenia obiadu, ale też jako miejsce zrealizowania drobnych prac, do których potrzeba dużego płaskiego blatu, nauki czy ot tak rozrywki, np. układania puzzli z pociechami i gry w pokera lub w planszówki. Nowoczesne designerskie stoły rzemieślnicze od najlepszych projektantów cechują się naturalnością materiałów zastosowanych do ich produkcji (m.in. drewno dębowe i orzechowe), wysoką solidnością wykonania, a także unikalnym wzornictwem, których na darmo szukać w asortymencie meblowych sieciówek. Twórcy designerskich stołów oferują dodatkowo stoły rozkładane, przydatne w razie okolicznościowych spotkań w dużej gromadzie znajomych. Zamawiając designerski stół możemy mieć pewność, że nabywamy stół, który przetrwa lata. Otrzymujemy zarazem swoboda jego personalizacji, i co za tym idzie lepszego dostosowania go do dowolnego stylu, w jakim planujemy urządzać pomieszczenie.

Nasze dane kontaktowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]