Urządzanie domu

Kuchnia na wymiar, czy kuchnia modułowa? Co kupić?

Kuchnie na zamówienie - sprawdź informacje o ofercie na archidom.com.pl/.

Kuchnie na indywidualne zamówienie oraz kuchnie modułowe to dwa popularne sposoby na zaaranżowanie kuchni. Każdy z nich ma własne defekty oraz zalety, o jakich piszemy w tym artykule.

Kuchnia na wymiar lub modułowa?

Kuchnie modułowe są gotowymi zestawami mebli kuchennych, jakie można bez trudności zamontować w dowolnym miejscu. Są one korzystne dla osób, które potrzebują szybko oraz łatwo umeblować swoją kuchnię. Są jednak przeważnie mniej elastyczne aniżeli kuchnie na wymiar i mogą mieć ograniczone możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb oraz preferencji. Nietypowe wnętrze oraz konkretne oczekiwania użytkowników w dużej mierze ograniczają walory kuchni modułowych.
Projektowanie kuchni na indywidualne zamówienie to usługa, która pozwala na indywidualne dopasowanie kuchni do potrzeb oraz preferencji klientów oraz do specyfiki pomieszczenia. Kuchnia na wymiar może być właściwym rozwiązaniem, ponieważ pozwala idealnie dopasować ją do potrzeb oraz oczekiwań klientów oraz do dostępnej powierzchni. Można zdecydować o rozmiarze, kształcie oraz wyposażeniu poszczególnych elementów, takich jak szafki, blaty, półki, szuflady lub sprzęty AGD, dzięki czemu kuchnia będzie efektywna i ergonomiczna. Kuchnia na indywidualne zlecenie jest także dobrym rozwiązaniem, jeżeli pragnie się uzyskać unikalny oraz niepowtarzalny wygląd tego pomieszczenia oraz doskonale wkomponować ją w aranżację pełnego mieszkania.

Studio kuchni – w jaki sposób wybrać?

Jeśli poszukujesz praktycznych, zgrabnych oraz nowoczesnych mebli kuchennych na indywidualne zlecenie na terenie Krakowa lub okolic, to skorzystaj z profesjonalnych usług firmy Archidom. Realizowane przez nią projekty mebli na zamówienie tworzone są we własnej wzorcowni z wykorzystaniem wybranych materiałów.

Nasze dane kontaktowe:
Archidom
ul. Mackiewicza 17a
(CH Auchan I piętro )
31-214 Kraków

Tel.: +48 (012) 415 70 20
Mob.: +48 663 369 909
E-mail: [email protected]