Sport Turystyka i podróże

Wyprawy w góry – trekkingi górskie w najlepszym wydaniu

Unikalna oferta wypraw w góry znajduje się pod tym linkiem

Lubisz sporty ekstremalne i zastrzyk adrenaliny? Jeżeli jesteś wymagającym podróżnikiem ceniącym rzetelnie przygotowane i bezpieczne wycieczki kierowane przez doświadczonych przewodników, zapisz się na wyprawy w góry organizowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszym wydaniu

Organizujemy trekkingi, które prowadzą na pasma górskie niemal wszystkich kontynentów. Propozycja adresowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią aktywny wypoczynek i dysponują minimalnym doświadczeniem w tego typu ekspedycjach. Aby partycypować w wyprawie konieczna jest mocna kondycja fizyczna, a także odpowiedni stan zdrowia. Planowane przez nas wyprawy w góry dzielimy na 3 warianty o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trekkingi wymagające i bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to propozycja dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które zdobyły już doświadczenie w wyprawach na wierzchołki gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Wysokim poziomem skomplikowania charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których biorą udział osoby o szerokich umiejętnościach i ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej.

Dlaczego powinieneś zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne doznania. Umożliwiają przy tym urzeczywistnienie marzeń i sprawdzenie się w ciężkich okolicznościach. Firma korzysta z kompetentnych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko poznali dogłębnie specyfikę górskiego terenu, ale także chętnie dzielą się posiadanym doświadczeniem z członkami ekspedycji. Są oni także w stanie zminimalizować prawdopodobne zagrożenie w skomplikowanych wypadkach. Exploruj.pl oferuje wyprawy między innymi na pasmo Riła, w Alpy oraz Himalaje.

Nasze dane kontaktowe:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]