Sport

Lekcje tenisa – zapisz się

Kraków nauka tenisa. Uzyskaj więcej wiadomości.

Współcześnie jednym z najczęstszych sposobów na spędzanie wolnego popołudnia jest uprawianie sportu. Modne stają się szczególnie lekcje tenisa, które wspaniale polepszają formę i chronią przed chorobami. Przyjrzyjmy się jakie pożytki gwarantuje ta dyscyplina sportu.

Spal kalorie na lekcjach tenisa

Regularne ćwiczenia tej dyscypliny znakomicie rozbudują tkankę mięśniową i zapewnią dużą siłę fizyczną. Kolejnym atutem jest wzmocnienie zwrotności ciała i ogólnej wydolności organizmu. Warto zauważyć, że rekreacyjne lekcje tenisa dedykowane są nie tylko dla osób starszych, ale także dla kilkulatków. Jeśli pragniemy na serio zarazić pociechę miłością do tenisa, trzeba zapisać je jak najwcześniej do szkółki tenisowej. Takie lekcje tenisa sprawią, że nasza pociecha błyskawicznie zacznie zwyciężać rozmaite mecze na korcie.

Lekcje tenisa – najpopularniejsze korty w Polsce

Szkoły tenisa odkryją nie tylko małych czempionów kortu. Również osoby dojrzałe mogą z sukcesami uczestniczyć w treningach. Wystarczy zapisać się na pierwsze spotkanie z instruktorem, który nauczy nas zasadniczych technik oraz zademonstruje jak należy wykonywać bekhend. Potencjalni mistrzowie trenowani są w ośrodkach w Krakowie i Gdańsku, gdzie lekcje tenisa są najlepsze. Zwróćmy uwagę na to, że nie jest ważne jaki mamy poziom sprawności fizycznej, ale naturalne predyspozycje i nasze zaangażowanie. Kiedy trenujemy jako amatorzy, skoncentrujmy się na czerpaniu radości z poszczególnych setów.

Nasze dane kontaktowe:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]