Nauczanie

Wakacyjny kurs rysunku – rozwijaj swoje pasje

Kurs rysunku w Krakowie - zobacz rewelacyjną ofertę

Uwielbiasz rysować i chciałbyś zdobyć nowe umiejętności? A może kończysz liceum i Twoim marzeniem jest zdać egzamin na Wydział Malarstwa na ASP? Zapisz się na wszechstronny kurs rysunku, który pozwoli Ci poprawić kreskę, poszerzać horyzonty i podnieść Twoje szanse na studia na wybranej uczelni w kraju lub za granicą. Dostępne w Krakowie kursy rysunku dla dorosłych i dzieci gwarantują życzliwą atmosferę i najlepsze rezultaty nauki. Uczniowie mogą korzystać z nauki historii sztuki, otwartej codziennie pracowni, jak również konsultacji online.

Wakacyjny kurs rysunku – kto powinien skorzystać?

Kurs rysunku dla dorosłych został stworzony dla pasjonatów chcących dostać się na artystyczne kierunki studiów, takie jak grafika lub malarstwo. Z kursów tego rodzaju korzystają również osoby zainteresowane digital designem, wzornictwem przemysłowym czy architekturą wnętrz. Świetnym pomysłem na urozmaicenie urlopu jest wakacyjny kurs rysunku, czyli intensywne warsztaty, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności w krótkim czasie. Oferta szkoły rysunku to także kurs rysunku architektonicznego, rysunek dla młodzieży 13-16, digital painting oraz kurs przygotowujący na ASP. Każdy znajdzie warsztaty stosowne do swoich potrzeb.

Kurs rysunku dla dorosłych i dzieci – czy warto wziąć w nim udział?

Jesteś zainteresowany warsztatami przygotowującymi do studiów? A może chcesz zainwestować w umiejętności dziecka? Kurs rysunku dla dzieci w wieku 6-12 lat pozwala rozwijać kreatywność i zdolności plastyczne u maluchów, co na pewno zaowocuje w przyszłości. Warsztaty prowadzone są w domowej atmosferze, a kompetentni nauczyciele nie tylko służą radą, ale także inspiracją. Zgłoś się na kurs rysunku już teraz!

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]