Nauczanie

Tworzenie animacji i modeli w programie Blender 3D

Jesteś zainteresowany aktualną ofertą kursu Blender? Nie czekaj! Zajrzyj na https://domin-krakow.pl/kurs-3d-blender/.

Świat grafiki nieprzerwanie się rozwija i coraz częściej twórcy odchodzą od tradycyjnych technik na rzecz tworzenia swoich dzieł tylko w formie cyfrowej. Współczesne aplikacje graficzne dają twórcom nie tylko wolność sporządzania grafik 2D, ale także modelowania obiektów 3D. Zapoczątkowanie nauki modelowania 3D nie generuje obecnie wielkich kosztów – każdy może przecież pobrać program Blender, który daje wiele możliwości tworzenia animacji oraz trójwymiarowych obrazów, a który przy tym jest w pełni darmowy.

Kursy Blender 3D najlepiej w jak najmniejszych grupach

Obsługę dowolnej aplikacji można opanować na własną rękę, jednak proces ten trwa wówczas dłużej i często jest nadzwyczaj irytujący. Właśnie dlatego uczestnictwo w kursie modelowania 3D przyniesie sporo korzyści przede wszystkim tym, którzy dopiero poznają program Blender. Rozpoczynanie pracy z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami czy dodawanie przeróżnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany obiekt będzie szybsze, jeżeli będzie prowadzone pod okiem doświadczonego instruktora. Pedagog na bieżąco prowadzi korektę modeli wykonywanych przez uczestnika kursu wskazując detale, które wymagają dopracowania i sugerując ku temu trafne rozwiązania. Jak w przypadku innych kursów najlepiej, by przebiegał on w niewielkich zespołach, co da instruktorowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi należytej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D dla artystów a także amatorów

Tworzenie modeli oraz animacji 3D jest w dzisiejszych czasach zdolnością pożądaną i cenioną głównie w branży gier wideo, filmowej i projektowej. Opanowanie programu Blender 3D otwiera zatem wiele perspektyw zawodowych. W trakcie kursu tworzy się wstępne profesjonalne prace, które później można śmiało dodać do swojego portfolio. Nie znaczy to jednakże, iż kursy modelowania 3D przeznaczone są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży filmowej i wiążą z tym swoją przyszłość zawodową. Duża liczba uczestników tego typu kursów to po prostu artyści oraz hobbyści chcący odkryć nowe formy ekspresji bądź rozwinąć swoje dotychczasowe umiejętności.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]