Nauczanie

Kurs rysunku architektonicznego dla przyszłych studentów architektury

Na domin-krakow.pl odnajdziesz korzystną ofertę kursu rysunku architektonicznego Kraków

Architektura od wielu lat jest jednym z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ sporo czynników – w głównej mierze fakt, iż są to niezwykle interesujące studia oraz perspektywa wysokiej pensji i wciągającej pracy po ich ukończeniu. By dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko udowodnić się wiedzę odnośnie najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami dobrze jest odbyć kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – stwórz prace na egzamin

Uczniowie, którzy zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest skierowany do osób dysponujących co najmniej podstawowe umiejętności rysowania. Zajęcia trwają 4 godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom praktyczne wiadomości dotyczące kompozycji i perspektywy, a także architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W toku szkolenia przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a prowadzący pomaga im przygotować pracę, która zostanie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i próbny egzamin

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale również porady specjalistów pozwalające przyszykować się odpowiednio do egzaminów – m.in. odnośnie tego, jak sporządzić solidne portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Lublinie lub za granicą). Chętni mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego zobaczą, czego mogą oczekiwać w przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą również dla swoich uczniów lekcje historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i w toku studiów.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]