Branża budowlana

Poznaj polskiego dystrybutora i producenta blach dachowych

Sprawdź, gdzie kupić pokrycie dachowe.

Montowane przez dekady standardowe dachówki ceramiczne czy betonowe ponownie wypierane są z rynku przez pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy. Liczne plusy tych drugich przyczyniły się do tego, że są one rekomendowanym rozwiązaniem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, lecz również dla deweloperów.

Nowoczesne blachodachówki – dlaczego warto na nie postawić?

Blachodachówki zdobywają rynek pokryć dachowych z kilku powodów. Przede wszystkim ważą zdecydowanie mniej niż ceramiczne dachówki, co nakłada mniejszy ciężar na strukturę dachu, ale też ułatwia transport i rozładunek tych elementów. Kształt profilu pokryć dachowych z blachy powoduje, że ich montaż jest nie tylko łatwy, ale i mniej czasochłonny niż założenie dachówek ceramicznych, które są nieduże, przez co ich precyzyjne rozstawienie zabiera zwykle dużo więcej czasu. Następną ważną zaletą pokryć dachowych z blachy jest swoboda dopasowania ich do w zasadzie dowolnej, nawet niezmiernie wymyślnej, struktury dachu, bowiem blachodachówkę da się bez problemu przyciąć na wymiar. Ten rodzaj pokryć dachowych sprawdza się świetnie zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i wspaniale pasuje do starszych budynków, zwłaszcza, że bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Nowoczesne blachodachówki cechują się też lepszą szczelnością. Na dodatek łatwo je wyczyścić. generalnie wystarczy do tego odpowiednio delikatna szczoteczka i spłukanie wodą, z kolei w przypadku silnych zabrudzeń np. środek do czyszczenia pokryć powlekanych.

Regamet – ogromny wybór blachodachówek i pokryć dachowych

Żeby nabyć blachodachówki wysokiej jakości nie musisz szukać daleko. Na polskim rynku od trzech dziesięcioleci działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się obszerny asortyment paneli dachowych, blach trapezowych i blachodachówek. Materiały te można dostać w stacjonarnych sklepach tego producenta, rozproszonych na terenie 4 województw Polski południowo-wschodniej: lubelskiego, małopolskiego, podkarpackiego oraz świętokrzyskiego. Chlubą REGAMET są panele oraz blachodachówki z powłoką PRO (Purtext Strong 300 i Exelent), charakteryzujące się ogromną odpornością na powstawanie porysowań, uszkodzenia mechaniczne, a także rdzewienie. Regamet kładzie nacisk kompleksową obsługę klienta, z tej przyczyny oprócz swoich produktów dostarcza także akcesoria dachowe (przykładowo okna dachowe czy obróbki blacharskie) oraz dachówki ceramiczne i betonowe innych znanych marek.

Nasze dane kontaktowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08