Branża budowlana

Architekt – Bartłomiej Sitarski

Znajdź dobrego architekta Kraków na miarę swoich potrzeb! Kliknij tutaj.

Wybory podjęte w pierwszej fazie budowy lokum wpływają na to, czy odpowie na wszystkie oczekiwania. Z tego powodu należy dobrze przemyśleć każdy aspekt i, kiedy nie posiadamy odpowiednich umiejętności, każdą decyzję uzgodnić z fachowcem. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozmieścić każde z pomieszczeń i ułatwi przystosowanie budynku do naszych oczekiwań. Z jakich powodów powinniśmy skorzystać z pomocy dobrego architekta?

Architekt pomoże wybrać odpowiednie materiały

Potencjalni właściciele własnego lokum mogą mieć trudności ze znalezieniem technologii, w jakich budynek zostanie będzie wzniesiony. A ta decyzja jest niezwykle ważna, bowiem mają one duży wpływ na komfort domu. Z tego powodu powinniśmy jak najszybciej uzgodnić to z architektem, by mieć gwarancję, że później nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Z architektem prościej wybierzesz koncepcję

Dom w starym stylu lub też jakaś z bardziej innowacyjnych propozycji? Niski lub kilkukondygnacyjny? Takich pytań wznoszący dom mają naprawdę wiele, a w rozwiązaniu takich kwestii pomoże nikt inny, jak architekt. Może polecić któryś z gotowych projektów albo zrobić go słuchając naszych uwag.

O czym pamiętać przed spotkaniem z architektem?

Przed rozmową z architektem, dobrze przemyślmy swoje potrzeby. Należy też w tej fazie zdać sobie sprawę z tego, jak dużym budżetem dysponujemy – architekt będzie w stanie polecić nam odpowiednie rozwiązanie – i skompletować najważniejsze papiery posesji.

Nasze dane kontaktowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]