Biżuteria i kosztowności Zakupy

Zakupy, porady, możliwość dopasowania biżuterii – atuty sklepu jubilerskiego

Sklep jubilerski Kraków - tu zakupy na pewno będą udane!

Wraz z rozwojem rynku i ewolucją internetu, zreformowaliśmy też nasze nawyki związane z robieniem zakupów. W dzisiejszych czasach coraz częściej wykorzystujemy opcję zakupów przez internet. I chociaż w sieci kupimy praktycznie wszystko, nadal jest mnóstwo artykułów, które zaleca się kupować w sklepach stacjonarnych. Wśród nich jest biżuteria.

Atuty odwiedzin u jubilera

Zakup złotego pierścionka, broszki czy naszyjnika wiąże się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. W związku z tym, aby być pewnym, iż biżuteria spełni całkowicie nasze oczekiwania, najlepiej zobaczyć ją osobiście w sklepie jubilerskim. Jest kilka argumentów, które przemawiają za takim postępowaniem. W czasie wizyty w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli zamierzamy kupić pierścionek zaręczynowy lub obrączki, możemy przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak „na żywo” będzie się ona prezentować na dłoni. Jeśli z kolei znajdziemy wzór pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on zbyt ciasny lub za luźny, jubiler na naszą prośbę dopasuje go do stosownego obwodu albo zrobi nowy. Następnym atutem kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z profesjonalnej wskazówki złotnika. Podpowieon, które kamienie szlachetne będą pasować do naszej cery, poradzi nam jak dopasować odpowiedni kruszec, zaprezentuje aktualne trendy we wzornictwie, a osobom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co teraz daje się na urodziny, chrzest czy ślub.

Inne usługi jakie świadczy złotnik?

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła złotnicze, ale również świadczą inne usługi. Renowacja popsutej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeżeli rozerwał się nam wisiorek lub odpadł kamień z kolczyka, złotnik błyskawicznie i po mistrzowsku naprawi go w swojej pracowni. Jeśli otrzymamy w spadku biżuterię po kimś, kto miał inny rozmiar palca, złotnik zmieni obwód takiego pierścionka. Na nasze życzenie złotnik wygraweruje także na pierścionku czy zawieszce datę, gratulacje, podziękowania czy też inną ważną dla nas treść. Z kolei jeżeli pragniemy podarować komuś oryginalny prezent, albo mamy swój pomysł na broszkę czy też naszyjnik, możemy polecić jubilerowi stworzenie biżuterii zgodnie z naszym szkicem. A jeśli w szkatułce posiadamy zbędną czy też niekompletną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, gdzie prowadzony jest skup złota.

Nasze dane kontaktowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]