Biżuteria i kosztowności Zakupy

Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Poszukujesz bransoletek z koralikami? Skieruj się tu

Gdy chcemy posiadać wyjątkowe bransoletki z koralików, powinniśmy zrobić je własnoręcznie. Oczywiście możemy również kupić je w sklepie, jednak nie będą już takie oryginalne. Warto posiadać tego rodzaju ozdoby, ponieważ są odpowiednie na wszystkie okazje.

Jak zrobić bransoletki z koralikami?

Najprostszą techniką wykonywania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa, dzięki której zrobimy okrągłe bransoletki. Przy wykorzystaniu zestawu do szycia i szydełka możemy stworzyć unikatową biżuterię.Ponadto, w Sieci mamy dostęp do wielu stron, na których możemy obejrzeć tutoriale pokazujące, jak samemu wykonywać bransoletki z koralikami.

Bransoletki z koralikami – technika Peyote

Bardziej skomplikowanym sposobem umożliwiającym wykonanie falowanej bransoletki jest metoda Peyote. Wymaga ona większej cierpliwości i dużo wolnego czasu. Do zrobienia bransoletki tym sposobem potrzebna będzie: żyłka lub nici, koraliki i igła.

Bransoletki z koralikami – wzory

Dostępna jest niezliczona ilość schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach uwzględniających przejścia kolorystyczne.
W dzisiejszych czasach popularne są cyfrowe wzory bransoletek. Wykorzystując je, tworzenie biżuterii jest znacznie szybsze i prostsze.Jeżeli jednak mamy mało czasu i nie mamy zdolności manualnych, możemy znaleźć piękne bransoletki w sklepach stacjonarnych i internetowych z dodatkami.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]