Biżuteria i kosztowności Zakupy

Wyjątkowa biżuteria z koralem

Poszukujesz biżuterii z koralem? Kliknij tu

Słowo koral pochodzi od hebrajskiego wyrażenia “gord”, które oznacza amulet. Właśnie dlatego przyjęło się wierzyć, iż jest wzbogacony we właściwości ochronne. Osoby noszące biżuterię z koralem, są chronione przed złą energią i złymi duchami. Co więcej, kamień korala działa wyciszająco na osoby zestresowane i wzburzone. Symbolizuje siłę i często nazywany jest również kwiatem morza. Poświęcony mitologicznej bogini piękna, wzbudzał uczucie miłości.

Biżuteria z koralem – ekskluzywny dodatek

Zwykło się mawiać, że uśmiech to najpiękniejsza biżuteria kobiety. Nie można temu zaprzeczać. Jednak odpowiednio dobrana biżuteria jest gustownym uzupełnieniem stylizacji każdej kobiety. Biżuteria z koralem, będąc z jednej strony drobną i skromną, z drugiej jednak delikatną i wysublimowaną, pasuje zarówno do codziennego stroju, jak i na specjalne okazje. Kamień korala często występuje w kolorach czarnych, czerwonych i różowych. Rzadko kiedy przyjmuje odcień niebieski.

Biżuteria z koralem – działanie lecznice

Biżuteria z koralem pozytywnie oddziałuje również na polu medycznym. Rozgrzewając i ożywiając organizm, korzystnie wpływa na układ krwionośny. Osobom cierpiącym na niedożywienie, zaleca się zakładanie biżuterii z koralem w formie wisiorka. Właściwości korala szczególnie związane są z płcią piękną. Wspomaga regulację cyklu menstruacyjnego i zwiększa płodność. Ponadto, koral przychodzi z pomocą przy leczeniu problemów seksualnych. Nosząc biżuterię z koralem można liczyć na redukcję stresu i spokojne życie rodzinne.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]