srebrne wisiorki, srebrny wisiorek, wisiorek
Biżuteria i kosztowności Zakupy

Srebrne wisiorki

Magia wisiorków

Każda kobieta docenia oryginalną biżuterię. W każdej sytuacji przyjemnie jest mieć odznaczający się element biżuterii. Najlepiej oczywiście by było to coś nowego. Niestety tylko nieliczne z nas mogą pozwolić sobie na komfort posiadania dużej ilości biżuterii. Tym lepszym rozwiązaniem jest posiadanie wisiorków. Wisiorki to niedrogi sposób by za każdym razem mieć na sobie coś nieco innego.

Łańcuszki do wisiorków

Wisiorek może leżeć przy samej szyi albo nisko na dekolcie – wszystko jest zależne od Twojego wyboru długości łańcuszka. Może to całkowicie zmienić wygląd całości ozdoby.

Niemniej istotna jest szerokość kupowanego łańcuszka oraz tworzywo, z jakiego został wykonany. Nasz wybór może paść na łańcuszek ze srebra, albo złoty, zrobiony z platyny, posrebrzany, albo z białego złota.

Jaki wisiorek można kupić?

Nieważne, czy chcesz stać się właścicielem wisiorka o klasycznym kształcie (koła, łezki, kwadratu itp.) czy też wolisz imitujący zwierzęta, przypominający przedmioty codziennego użytku, a nawet z postaciami z bajek, z pewnością uda Ci się znaleźć coś dla siebie.

Duży wybór istnieje również jeśli mówimy materiale wykonania wisiorków. Wybierać możemy spośród wisiorków ze słota, srebrnych, posrebrzanych, z tworzywa sztucznego, albo z dodatkiem różnych kamieni szlachetnych.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]