Biżuteria i kosztowności Zakupy

Srebrna biżuteria – to nigdy się starzeje

Skieruj się tutaj po więcej szczegółów o biżuteria srebrna sklep

Jest z nami od tysięcy lat i mimo pojawienia się różnych innowacyjnych wzorów, w gruncie rzeczy niewiele ewoluowała. Biżuteria nadal odgrywa identyczną rolę – jest swoistą dekoracją ciała i pozwala na wyrażenie własnego ja. Nic zatem dziwnego, że biżuterię tak samo chętnie zakładają kobiety oraz panowie, maluchy i ich rodzice, osoby z najróżniejszych klas społecznych. Niezależnie od tego, które wzory cenimy, niemal zawsze biżuteria jest produkowana z takich samych surowców – najczęściej ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria jest tak chętnie wybierana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby posłużyły przynajmniej pięć dekad?

Atuty srebrnej biżuterii

Najważniejszym atutem srebrnej biżuterii jest z całą pewnością fakt, że jej stosowanie pozwala ustrzec się różnych schorzeń. Srebro jest antybakteryjne, więc zakładanie srebrnej biżuterii bywa zalecane klientom, którzy niedawno przekłuły uszy. Nie wolno nie wspomnieć również o jego atrakcyjności, która łączy się z dość niewielkimi cenami.

Srebrna biżuteria – jak dbać?

Srebro posłuży wiele lat, ale należy prawidłowo je pielęgnować. Co najważniejsze – nie zakładajmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – może się ona porysować czy pęknąć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria musi również być myta w wodzie ze spirytusem czy amoniakiem. Należy przechowywać ją w pudełku z miękką wyściółką – nie dopuścimy wówczas do jej uszkodzenia.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]