Biżuteria i kosztowności Zakupy

Kolczyki na biglach – komfort i elegancja

Tutaj uzyskasz więcej szczegółów o kolczyki bigle

Kolczyki to nie tylko ozdobne minerały oraz metale. Istotne są wszak zarówno ich wzory, ale także względy praktyczne – kolczyki, jakich nie używa się wygodnie z pewnością nieczęsto będą wyciągane ze szkatułki. Z tego powodu kupując kolczyki powinniśmy dowiedzieć się, jaki typ zapięcia posiadają. Rozmaitość zapięć jest rzecz jasna ogromna – wciągane, sztyfty czy bigle. Które z nich okażą się najlepszym pomysłem? Dobrze między innymi kupić kolczyki na biglach – są bowiem wygodne i doskonale wyglądają.

Kolczyki na biglach – jak dobrać?

Kolczyki na biglach rekomendowane są zwłaszcza dla pań o stosunkowo kwadratowej twarzy – bywają wysokie, zatem nadają twarzy ostrości. Bardzo dobrze będą się także prezentowały na owalnej buzi – zwłaszcza, jeżeli postawimy na kolczyki z biglami z długim korpusem. Warto oczywiście nadmienić, iż klientki o nieco odmiennej buzi też mogą postawić na kolczyki na biglach – wystarczy, że wybiorą właściwy model.

Kolczyki na biglach – kamienie

Kolczyki na biglach produkowane są z różnych minerałów – wszystko zależne jest od ich ceny i fantazji jubilera. Szczególnym zainteresowaniem cechują się na pewno kolczyki na biglach z turkusem, kryształami oraz minerałami sztucznymi – na przykład z chalcedonem. Jakie najlepiej kupić? To sprawa naszych preferencji – niekiedy lepiej wyglądać będą kolczyki z topazem, innym razem dobrze zda egzamin kamień syntetyczny, zatem zakup kolczyków warto przeanalizować samodzielnie.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]