Biżuteria i kosztowności

Kolczyki kwiatki – jak je dopasować?

Jeśli chcesz zamówić kolczyki kwiatuszki, powinieneś odwiedzić tę stronę

Kwiaty i ogółem przyroda od wieków są jednym z ukochanych motywów wykorzystywanych przez złotników. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest naprawdę sporo. Pośród głównych z nich wymienić trzeba z pewnością znaczną różnorodność takich motywów, która powoduje, iż błyskotki z kwiatami mogą być noszone zarówno przez dzieci, jak i dojrzałe kobiety. Nie możemy zapominać również o atrakcyjnym designie, którym częstokroć charakteryzują się kolczyki kwiatki tudzież inna biżuteria wykorzystująca motywy florystyczne – albowiem ona doskonale pasuje zarówno do eleganckich, wieczorowych sukienek, jak i stylizacji noszonych na co dzień. Jak jednak dobrać kolczyki kwiatuszki, żeby dobrze wyglądać?

Kolczyki kwiatki – poprawnie dobierz je do konkretnej stylizacji

Kolczyki kwiatuszki potrafią być naprawdę porywającym uzupełnieniem każdej kreacji – w szeregu przypadków stają się nawet najbardziej wyrazistym jej elementem. Żeby tak jednakże było, należy je odpowiednio dobrać do konkretnej stylizacji. W przypadku kreacji wieczorowych bądź tych przeznaczonych na formalne okazje, najodpowiedniejszym dodatkiem do nich okażą się z pewnością kolczyki kwiatuszki inkrustowane kamieniami szlachetnymi albo kryształkami. Kolczyki emaliowane będą zaś prezentować się schludnie przy mniej formalnych, powszednich stylizacjach. Zwróćmy również uwagę na typ ich zapięcia – kolczyki inspirowanych wyglądem roślin w większości wypadków mają sztyfty. Kolejną grupę stanowią kolczyki wytwarzane z dotąd rzadko wykorzystywanych w branży jubilerskiej materiałów, jak na przykład tworzywa sztuczne, ceramika lub drewno.

Kolczyki kwiatuszki to nie wszystko. Inne wzory oparte na sylwetce roślin

Będąc nieprzerwanie w tematyce kolczyków kwiatuszków, warto zaznaczyć, iż kwiaty to nie jedyny motyw florystyczny, który podbił uznanie złotników oraz ich klientów. Sporym popytem cieszą się również wzory bazowane na sylwetce pnączy oraz liści. Nieco rzadziej występują – choć możemy natknąć się na nie u jubilerów – to kolczyki inspirowane kształtem pełnych roślinnych sylwetek lub owoców.

Nasze dane kontaktowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]