kolczyki, kolczyki srebrne, srebrne kolczyki
Biżuteria i kosztowności

Klasyczne i wyszukane srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki to zdecydowanie jedne z najchętniej kupowanych przez kobiety elementów. Sprawdzają się na każdą okoliczność – wyjątkowo uroczystą i mniej oficjalną. Zobaczmy dlaczego są tak chętnie kupowane i gdzie można je dostać.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki występują w przeróżnych rodzajach. Najpopularniejsze są subtelne wkręty, które pasują na co dzień i od święta, są dyskretne, jak również eleganckie. Równie popularne są długie akcesoria, które cudownie wysmuklają szyję. Są wysadzane szlachetnymi kryształkami albo zupełnie klasyczne. Błyskotki zrobione ze srebra nie wywołują podrażnień uszu, co zazwyczaj występuje w przypadku dodatków z plastiku. Najbardziej niebanalne kolczyki wyprodukowano techniką oksydowania, więc wybierając je popatrzmy na cechy probiercze oraz technologię ich wykończenia.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze błyszczące

Srebrne kolczyki należy umiejętnie pielęgnować i systematycznie usuwać śniedź, żeby ciągle wyglądały doskonale. Powinno się odkurzać je codziennie delikatną ściereczką wyprodukowaną z miłego w dotyku materiału, używać specjalistyczne balsamy zapobiegające ciemnieniu, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki trzymać w zamkniętych woreczkach. Nie stosujmy natomiast przestarzałych sposobów polerowania, takich jak szczoteczka do zębów czy ocet. Takie preparaty niezwykle niszczą delikatną strukturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Szeroki wybór kolczyków znajdziemy niewątpliwie w sklepach internetowych, które zapewniają ekspresowe doręczenie i atrakcyjne promocje. Poza tym zakupy online to niezwykła wygoda, którą z całą pewnością docenią przede wszystkim zapracowane panie domu.