Biżuteria i kosztowności Zakupy

Biżuteria z kryształkami Swarovskiego – piękna jak naturalne kryształy

Zamów biżuterię Swarovskiego

Kryształy prezentują się wprawdzie doskonale, jednak nie każdy może pozwolić sobie na ich kupno. Na szczęście w salonach jubilerskich dostępne są również tańsze odpowiedniki tych minerałów. Szczególnym zainteresowaniem cieszą się bez wątpienia kryształki Swarovskiego. Tradycja ich wyrobu sięga dziewiętnastego stulecia, gdy Daniel Swarovski opracował maszynę do obrabiania szkła ołowiowego. Aktualnie biżuteria z kryształkami Swarovskiego noszona jest na całym globie. Same kryształki spotyka się zarówno w pierścionkach, jak i smartfonach lub też na butach.

Biżuteria z kryształkami Swarovskiego – technologia produkcji?

Kryształki Swarovskiego to oszlifowane szkło kryształowe. Technika ich wyrobu jest owiana tajemnicą – wiemy tylko, iż wykorzystuje się do tego dedykowane maszyny, zaś cały proces przebiega w wysokiej temperaturze. Biżuteria z kryształkami Swarovskiego jest zdecydowanie lżejsza od prawdziwego kryształu. Na tle konkurencji wyróżnia się przede wszystkim dokładnym szlifem – na pierwszy rzut oka przypomina naturalne minerały.

Rodzaje biżuterii z kryształkami Swarovskiego

Marka wytwarza także inne produkty – sprzedaje kryształki producentom elektroniki lub żyrandoli. Warto także zaznaczyć, że Swarovski jest dostawcą celowników i odblasków – na przykład tych, które wykorzystywane są w polskich znakach drogowych. Jakkolwiek to biżuteria z kryształkami Swarovskiego – pierścionki, wisiorki czy broszki – są głównym i najbardziej popularnym wyrobem tej marki. Można je kupić zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i w sklepach online, które prezentują niezaprzeczalnie szerszy asortyment.