Automatyka dla przemysłu

Motoreduktory, serwonapędy, silniki DC i BLDC – poznaj ich dostawcę

Dostawca silników elektrycznych - aktualną ofertę poznasz na ultrarobotics.pl.

Szerokie użycie robotyki w wielu gałęziach przemysłu oraz automatyzacja procesów logistycznych i magazynowych, narzuca poszukiwanie efektywnych rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Rodzima firma Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. dokładne sterowniki serwo i serwonapędy od renomowanych globalnych producentów.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty ELMO Motion Control i Bodine Electric Company

Istniejąca od ponad 15 lat na polskim rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą przekładni falowych i planetarnych, silników DC, a także motoreduktorów (szczotkowych i bezszczotkowych) wytwarzanych z najwyższej klasy materiałów przez renomowanych globalnych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty firmy Harmonic Drive, wytwarzającej precyzyjne niewielkie serwonapędy szczycące się ogromną niezawodnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie wykorzystuje się między innymi w produkcji wyposażenia medycznego, obrabiarek czy robotów przemysłowych, a przez wzgląd na możliwość ich użytkowania w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich też w lotnictwie, kriogenice i kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów izraelskiej marki ELMO Motion Control, znaną z kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, bogatą obsługą informacji zwrotnych i wysoką przepustowością, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% także przy niewielkich wymiarach. Natomiast jej serwonapędy z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na silne wibracje i wstrząsy mechaniczne, nagłej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 °C, jak również przy dużej wilgotności (nawet do 95%).

Polska firma Ultra Robotics dostarcza też rozwiązania od Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH, Sesame Motor Corp i Positec.

Nasze dane kontaktowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]