Automatyka dla przemysłu

Jak wykorzystywana jest stacja czołowa Anttron

Jeśli potrzebujesz stacji czołowej, koniecznie sprawdź http://tinyurl.com/l9s86dq

Stacja czołowa Anttron to moduł, dzięki któremu możemy cieszyć się telewizją kablową oraz internetem. To kluczowy punkt, który skupia różne komponenty służące do właściwej transmisji sygnału telewizyjnego. Pozostałe urządzenia budują razem sprawnie funkcjonującą całość. Zobaczmy, co wchodzi w skład stacji czołowej Anttron i gdzie najczęściej jest wykorzystywana.

Stacja czołowa Anttron – w ośrodkach wypoczynkowych i motelach

Stacja czołowa Anttron stosowana jest w modułach zbiorowego odbioru sygnału – między innymi w hotelach, hostelach, obiektach użyteczności publicznej oraz przez dystrybutorów telewizji kablowej. Rozprowadza ona informacje do końcowych odbiorców. Jednym z najważniejszych modułów wchodzących w skład stacji czołowej jest specjalistyczna szafka montażowa – przeznaczona zarówno do odbioru sygnału cyfrowego, jak i analogowego. Dedykowane oprogramowanie ułatwia jej sprawną konfigurację. Do szafki wchodzą różne moduły – na przykład DTV RR4 czy DTVD CI1.

Stacja czołowa Anttron – kompleksowy układ antenowy

Poszczególne części składowe stworzone są do przetwarzania zróżnicowanych sygnałów, na przykład satelitarnych i MPEG2. Sygnał analogowy jest mniej doskonały niż cyfrowy – występują zakłócenia w transmisji obrazu, a rozbudowa niesie ze sobą ogromne koszty. Większość komponentów składających się na stację czołową posiada też osobne porty USB, dzięki którym można wprowadzić własny content. Komponenty można swobodnie mieszać, tworząc kompleksowy system antenowy.

Nasze dane kontaktowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]